دانلود فیلم ایرانیلیلاج محصول 1398 اثری از حامد محمدی,دانلود فیلم ایرانی لیلاج با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا,دانلود فیلم ایرانی سینمایی لیلاج جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود فیلم ایرانی

لیلاج

دانلود فیلم ایرانیلیلاج محصول 1398 اثری از حامد محمدی,دانلود فیلم ایرانیلیلاج با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا,دانلود فیلم ایرانیسینمایی لیلاج جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود فیلم ایرانی

لیلاج

دانلود فیلم لیلاج

هام ملک محمدی" اشعار الهام ملک محمدی نیما شنبه 5 آبان ماه سال 1397 ساعت 07:36 ق.ظ دل شکستی - الهام ملک محمدی دل شکستی که بهشتی به عطایش بدهی به بهشتت هوسی نیست دلم را مشکن "الهام ملک محمدی" اشعار الهام ملک محمدی نیما یکشنبه 29 مهر ماه سال 1397 ساعت 07:55 ق.ظ از گندم زارها که می گذرم - آرزو نوری از گندم زارها که می گذرم دست ام به خوشه هاست دلم با تو از خیابان که می گذرم یاد تو با من است چشم ام به چراغ راهنما راه که می روم با منی کندتر از من قدم برمی داری زودتر از من به

لیلاج فیلمی به کارگردانی داریوش یاری، نویسندگی سارا خسروآبادی و تهیه کنندگی علیرضا ابوالقاسمی نژاد ساختهٔ سال ۱۳۹۵ است. این فیلم در سال ۱۳۹۵ با نام فصل شکار شروع به ساخت شده در سال ۱۳۹۸ به لیلاج تغییر نام پیدا کرده است. فیلم لیلاج در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۸ در سینماهای ایران اکران شده است

وقتی که ابری است هوای پرناین غمنامه ی شهریوری ست که مرا در غم از دست دادن پدر بزرگ سیاه پوش کرد افسوس نیست تا دوستت دارم را بشنود و دست روی مویم بکشدده ها دنیا چه کوچک است برای پرنده ها هرسال ۲ماه از تابستان تبریز را در باغچه های خانه ی پدر بزرگ بازی می کردیم کنار نهال ها بزرگ می شدیم و قد می کشیدیم و نزدیک مهر اندوه وکسالت پاییز را با خودمان به مشهد میاوردیم با اینکه پیر و بیمارو بی حوصله بود اما تا آخرین عید عمرش برایمان تخم مرغ رنگ میزد.

اسامی بازیگران لیلاجمهران , حامد کمیلی, محیا دهقانی، رضا اخلاقی راد, نسرین بابایی, مجید پتکی و کیمیا مرادیان

خلاصه داستان لیلاج:رعنا نوازنده ساز در شرف برگزاری کنسرتی در اروپاست که باخبر می شود دخترش برای نجات پدرش به زادگاه رعنا رفته است. جایی که رعنا شانزده سال پیش درست در سن دخترش از آنجا فرار کرده است. رعنا کنسرت را رها میکند.

خبرهای جدید<<لیلاج>>این فیلم در سال ۱۳۹۵ با نام فصل شکار شروع به ساخت شده و در سال ۱۳۹۸ به لیلاج تغییر نام پیدا کرده است.

تاریخ اکران6 آذر 98

زمان پخش در شبکه نمایش خانگیمعمولا 4 تا 6 ماه پس از اکران عمومی در سینماها

فیلم لیلاج - Leilaj Film سال ساخت: 1395 | پخش: 99 | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: علیرضا ابوالقاسمی نژا | نویسنده: سارا خسروآبادی | کارگردان: سعید ملکان

دانلود لیلاج

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

فیلم ,لیلاج ,دانلود ,سال ,محمدی ,ملک ,دانلود فیلم ,فیلم ایرانی ,ملک محمدی ,الهام ملک ,که می ,فیلم ایرانی دانلود ,محمدی اشعار الهام ,خرید اشتراک ویژهدانلود ,لینک مستقیم رایگان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

چهره پردازي بنیان مرصوص دانلود نوحه و مداحی سها دل اخبار برتر برنامه نویسی و سئو ایران و جهان صدرابلاگ fanusmgrafik ترجمه عالی khedmatazmaa پارس موزیک