دانلود سریال گیسو قسمت 11رایگان و کامل اثری از منوچهر هادی, دانلود قسمت 11 یازدهم سریال گیسورایگان و کامل پخش شده در ساعت 20 روز 22 اردیبهشت 1400 با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود اپیزود یازدهم سریال گیسورایگان و کامل جدیدترین اثر شبکه نمایش خانگی ایرانی بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهرایگان و کامل

دانلود سریال گیسو قسمت 11

دانلود سریال گیسو قسمت 11رایگان و کاملاثری از منوچهر هادی, دانلود قسمت 11 یازدهم سریال گیسورایگان و کاملپخش شده در ساعت 20 روز 22 اردیبهشت 1400 با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود اپیزود یازدهم سریال گیسورایگان و کاملجدیدترین اثر شبکه نمایش خانگی ایرانی بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهرایگان و کامل

دانلود سریال گیسو قسمت 11

سریال گیسو

و دستان تو بداهه ای گرم و به هنگام ب غرق شوم نه به خواب بروم نه گم شوم من دوست دارم هر صبح قله ای تازه از چشم هایت را فتح کنم و هر غروب جرعه ای از آنها بنوشم بانوی چشم قهوه ای من! "محسن حسینخانی" اشعار محسن حسینخانی نیما چهارشنبه 25 آذر ماه سال 1394 ساعت 06:10 ب.ظ شعله بیدار می خواهم و می خواستمت تا نفسم بود می سوختم از حسرت و عشق تو بسم بود عشق تو بسم بود که در این شعله بیدار روشنگر شب های بلند قفسم بود آن بخت گریزنده دمی آمد و بگذشت غم بود، که پیوسته نفس در نفسم بود دست

اسامی بازیگرانساره بیات , محمدرضا گار ، هومن سیدی , حسین یاری , هانیه توسلی , بهاره رهنما , مسعود رایگان , شمسی فضل الهی, سانیا سالاری, علیرضا زمانی نسب, آزاده ریاضی, بیژن امکانیان، سید جمشید حسینی و جولیا پانلی

خلاصه داستانرضا در مخمصه ای افتاده که برای بیرون آمدن از آن به کمک سهیل و پیمان نیاز دارد. اما نقشه آن ها آن طور که باید پیش نمی رود و اتفاقاتی رخ می دهد که کنترل اوضاع را از دست همه خارج می کند و .

زمان پخش قسمت 11 گیسو22 اردیبهشت 1400

گیسودر ادامه فصل اول سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی هومن کبیری است. این سریال به صورت هفتگی (چهارشنبه ها) از کول دانلود و در دو فصل 14 قسمتی پخش می شود. <<عاشقانه 2؛ گیسو>> درامی معمایی با رویکردهای اجتماعی از جمله پولشویی است و با توجه به ساخت سریال های مختلفی که روابط رومانتیک در آن ها محور اصلی بوده، در این فصل در جهت ارتباط با مخاطب تحولی اساسی در داستان صورت گرفته است. همچنین پس از انصراف فرزاد فرزین، محمدرضا گار آهنگ های این سریال را خوانده است

قسمت 11 سریال گیسو

سریال گیسو - Gisoo Series سال ساخت: 99 | پخش: 99 | پخش کننده: کول دانلود نویسنده: سعید جلالی | تهیه کننده: هومن کبیری | کارگردان: منوچهر هادی

قسمت 11 سریال گیسو

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

سریال ,دانلود ,قسمت ,کامل ,گیسو ,پخش ,سریال گیسو ,و کامل ,قسمت 11 ,یازدهم سریال ,منوچهر هادی ,یازدهم سریال گیسورایگان ,خرید اشتراک ویژهرایگان ,نمایش خانگی ایرانی ,اپیزود یازدهم سریال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بـرگـــک کتاب جامع آزمون صلاحیت بالینی رایگان و به روز اهنگ,فیلم,سریال,خبر گروه فرهنگی هنری رسانا Persian Literature_Hemmat دانلود فیلم و سریال جامع ترین وبگاه تخصصی اخبار استانی moyaband2019 خزعبلات نکس وان کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.