دانلود سریال زخم کاری قسمت 2از نماشا اثری از محمدحسین مهدویان, دانلود قسمت دوم سریال زخم کاریاز نماشا پخش شده 21 خرداد 1400 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری فول اچ دی, دانلود اپیزود دوم سریال نمایش خانگی ایرانی زخم کاری از نماشا جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهاز نماشا

دانلود سریال زخم کاری

دانلود سریال زخم کاری قسمت 2از نماشااثری از محمدحسین مهدویان, دانلود قسمت دوم سریال زخم کاریاز نماشاپخش شده 21 خرداد 1400 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری فول اچ دی, دانلود اپیزود دوم سریال نمایش خانگی ایرانی زخم کاریاز نماشاجدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهاز نماشا

دانلود سریال زخم کاری

دانلود سریال زخم کاری

برد مرا باز گردان مرا ای به پایان رسانیده - آغاز گردان! "حمید مصدق" اشعار حمید مصدق نیما یکشنبه 22 فروردین ماه سال 1395 ساعت 07:52 ق.ظ بی تابی بی خوابی ام را یک شب در آغوش تو چاره می کنم! عشق من بی تابی ام را چه کنم .؟ "عباس معروفی" اشعار عباس معروفی نیما شنبه 21 فروردین ماه سال 1395 ساعت 08:44 ق.ظ مرا به سینه ات بفشار آن قدر مرا به سینه ات بفشار که ضربان قلبم بر پوست تنت نقش ببندد تا آیندگان از سنگواره ی سینه ی تو بدانند که زنی تو را بی وقفه عاشق

اسامی بازیگرانامیر جعفری , جواد عزتی , رعنا آزادی ور , سارا بهرامی , محسن تنابنده , الهه حصاری , هانیه توسلی , سعید چنگیزیان، عباس جمشیدی فر، مهدی زمین پرداز، امیرحسین هاشمی، کاظم هژیر آزاد، منو چهر علیپور، مه لقا باقری، مایده تهماسبی , سیاوش تهمورث , مرتضا امینی تبار , سارا حاتمی , نیوشا علی پور و مه یاس پازوکی

خلاصه داستان<<من عاشق زمستونای اینجام. قشنگ نیست؟ - قشنگه ولی سختی داره. پنج هزار کیلومتر پرواز می کنن فقط برای این که زنده بمونن. اولش خیلی ترسناکه ولی تهش خونه شونو پیدا می کنن. - اگه به تهش برسن. - بلد باشن می رسن.>>

زمان پخش قسمت دوم زخم کاری21 خرداد 1400

همینک در انتهای پست وبلاگ ما لینک دانلود قسمت دوم از سریال جذاب و تماشایی زخم کاری را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

سریال زخم کاری - Zakhme Kari Serial سال ساخت: 99 | پخش: 1400 | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: محمدرضا تخت کشیان | نویسنده و کارگردان: محمدحسین مهدویان

زخم کاریمجموعهٔ نمایشی به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان، محصول سال ۱۴۰۰ است که به صورت اختصاصی در شبکهٔ نمایش خانگی پخش می شود.این سریال از جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ پخش و سایر قسمت های آن، جمعه هر هفته ساعت ۸ صبح ادامه می یابد.

قسمت دوم سریال زخم کاری

قسمت دوم سریال زخم کاری

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

زخم ,سریال ,دانلود ,قسمت ,کاری ,دوم ,زخم کاری ,سریال زخم ,قسمت دوم ,دوم سریال ,محمدحسین مهدویان ,اشتراک ویژهاز نماشا ,ویژهاز نماشا دانلود ,نماشا دانلود سریال ,خرید اشتراک ویژهاز

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مرجع مقالات طراحي اپليکيشن در مشهد حرفه اي دنیای سونیک سایه وارونه فارسی پیام بازی اندروید پاکو مویز گوشی موبایل و لوازم جانبی موبایل پرو تهویه دوربين هاي ديجيتال SPORT