دانلود فیلم جدیدهزارتو محصول 1398 اثری از امیرحسین ترابی,دانلود فیلم جدید هزارتو با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا,دانلود فیلم جدید سینمایی ایرانی هزارتو بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود فیلم جدید

هزارتو

دانلود فیلم جدیدهزارتو محصول 1398 اثری از امیرحسین ترابی,دانلود فیلم جدید هزارتو با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا,دانلود فیلم جدید سینمایی ایرانی هزارتو بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود فیلم جدید

هزارتو

دانلود فیلم هزارتو

هستى؛ خونى که در رگ هایم مى دود و حرارتى که نمى گذارد یخ کنم. امروز بیشتر از دیروز دوستت مى دارم و فردا بیشتر از امروز. و این، ضعف من نیست: قدرت تو است. (٢٣ شهریور ٤٣) از نامه های "احمد شاملو" به آیدا دفتر: مثل خون در رگ هاى من اشعار احمد شاملو نامه های احمد شاملو به آیدا نیما یکشنبه 23 خرداد ماه سال 1395 ساعت 11:36 ق.ظ نامه های احمد شاملو به آیدا - 2 آیدا؛ بگذار بی مقدمه این راز را با تو در میان بگذارم: که من در عدوستت می دارم خُنیاگر غمگینی ست که آوازش راشق، بیش از هر چیز دیگر، بیش از لذت ها، آتش و شور و حرارت آن را می خواهم .! بیش از هر چیز، شوق و شورش را می پسندم؛ و بیش از هر چی

اسامی بازیگران هزارتوشهاب حسینی، ساره بیات، غزاله نظر، فریبا جدیکار، علیرضا ثانی فر، شیرین یزدان بخش، مریم معصومی و پژمان جمشیدی

خلاصه داستان هزارتو:زندگی یک هزارتووی پیچیده است، همه ی آدم ها دنبال راهی برای فرار هستند اما فقط یک مسیر خروج وجود دارد و تا موقعی که به مرکزش نرسی متوجه اش نمی شوی!

خبرهای جدید از هزارتونام این فیلم در آغاز لابیرنت نام داشت که در لغت به معنای هزارتو، مارپیچ و ماز است. و در علم پزشکی: حس تعادل توسط ساختار مارپیچی به نام هزارتو که در گوش داخلی قرار دارد، کنترل می شود. هزارتو شامل استخوان و بافت نرم است. در قسمتی از هزارتو، مجاری نیم دایره و اندام های اتولیتیک قرارگرفته اند که وظیفه ی کنترل حس تعادل را به عهده دارند. قسمت دیگری از هزارتو شامل حون شنوایی است که شنیدن را امکان پذیر می کند.

تاریخ اکران فیلم هزارتو1 آبان 98

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی.

هزارتوبه کارگردانی امیرحسین ترابی، نویسندگی طلا معتضدی و تهیه کنندگی سپهر سیفی محصول سال ۱۳۹۷ است. نام قبلی این فیلم لابیرنت بوده است. این فیلم در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۸ در سینماهای ایران اکران شده است.

هزارتو - Labyrinth سال ساخت: 1396 |پخش: ؟ | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: سپهر سیفی | نویسنده: امیرحسین ترابی, طلا معتضدی | کارگردان: امیرحسین ترابی

دانلود هزارتو

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

فیلم ,هزارتو ,دانلود ,جدید ,امیرحسین ,شاملو ,دانلود فیلم ,فیلم جدید ,بیش از ,امیرحسین ترابی ,احمد شاملو ,امیرحسین ترابی دانلود ,خرید اشتراک ویژهدانلود ,سینمایی ایرانی هزارتو ,لینک مستقیم رایگان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رز سیاه شهر فیلم و سریال ها خبرنامه تخصصی تکنولوژی و موبایل ایران و جهان دانلود فیلم و موزیک رایگان مبلمان هوفر اخبار استان البرز مطالب اینترنتی نوز چت | پیرو