تیزر آنونس فیلمایکس لارج محصول 1398 اثری از محسن توکلی,تیزر آنونس فیلم ایکس لارج با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا,تیزر آنونس فیلم سینمایی ایرانی ایکس لارج جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهتیزر آنونس فیلم

ایکس  لارج

تیزر آنونس فیلمایکس لارج محصول 1398 اثری از محسن توکلی,تیزر آنونس فیلمایکس لارج با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا,تیزر آنونس فیلمسینمایی ایرانی ایکس لارج جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهتیزر آنونس فیلم

ایکس  لارج

دانلود فیلم ایکس لارج

92 - نزار قبانی احساس می کنم امروز نیازمندِ آنم که به نام بخوانمت احساس می کنم نیازمندِ حروفِ اسمِ تو هستم چون کودکی در شوقِ تکه ای شیرینی دیرزمانی ست که نامت را بر تارکِ نامه هایم ننوشته ام خورشیدی بر فراز کاغذ نکاشته ام. که گرمم کند امروز که پاییز بر من هجوم آورده و روزن هایم را در برگرفته احساس می کنم که باید بخوانمت. که آتشی کوچک بیفروزم به تن پوشی نیازدارم، به ردایی، ای تن پوشِ بافته از شکوفه ی نارنج! جامه یِ آویشن بافت! دیگر مرا توانِ آن نیست

اسامی بازیگران ایکس لارجاکبر عبدی، محمدرضا شریفی نیا، سحر قریشی، میرطاهر مظلومی، علی صادقی، یوسف تیموری، رضا ناجی، اکبر اصفهانی، محمدرضا رهبری، هاوار قاسمی، احمد ایراندوست، مختار سائقی، سحر نظام دوست، سپیده مرادپور، دلسا کریم زاده، سیامک اشعریون، میثم رستگاری، مجید علیزاده، احمد ، حسین لواسانی، سمیرا خسروی و با حضور بهاره رهنما

خلاصه داستان ایکس لارج:داستان سه جوان امروزی را روایت می کند که بعد از رهایی از زندان و در مسیر تحقق رویاهایشان، با اتفاقاتی غیرمنتظره روبرو می شوند.

خبرهای جدید ازایکس لارجیک کمدی-فانتزی است که با مایه های موزیکال، بخش هایی از دغدغه های جوانان دهه نودی را روایت می کند.

تاریخ اکران فیلم ایکس لارج16 خرداد 98

آمار فروش در سینماها6 میلیارد تومان ( تا تاریخ 6 شهریور 98)

زمان پخش در شبکه نمایش خانگیپاییز 98

ایکس لارجفیلمی به کارگردانی محسن توکلی، نویسندگی محمد عزت خانی و تهیه کنندگی محمدحسین فرحبخش ساخته سال ۱۳۹۷ است.

فیلم ایکس لارج - X-large Film سال ساخت: 1397 | پخش: 98 | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: حسین فرحبخش | نویسنده: ? | کارگردان: محسن توکلی

دانلود ایکس لارج

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

لارج ,ایکس ,آنونس ,فیلم ,تیزر ,| ,تیزر آنونس ,ایکس لارج ,آنونس فیلم ,فیلم ایکس ,می کنم ,تیزر آنونس فیلمایکس ,اشتراک ویژهتیزر آنونس ,لینک مستقیم رایگان ,خرید اشتراک ویژهتیزر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

محجبه نقدهای یک فیلم باز حرفه ای ام دی اف ملامینه هایگلاس فروش عمده آلفا دانلود - دانلود رایگان جدیدترین نرم افزارهای وز دنیا سبک زندگی سالم push-notification بتا 1 طاقت بیار دانلود فیلم جدید wikipediaa