دانلود فیلم جدیدنرگس محصول 1399 اثری از پیام اسکندری,دانلود فیلم جدید نرگس با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم جدید سینمایی ایرانی نرگس بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود فیلم جدید

فیلم نرگس

دانلود فیلم جدیدنرگس محصول 1399 اثری از پیام اسکندری,دانلود فیلم جدیدنرگس با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k,دانلود فیلم جدیدسینمایی ایرانی نرگس بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود فیلم جدید

فیلم نرگس

دانلود فیلم نرگس

لا مقربی نیما سه شنبه 7 آذر ماه سال 1396 ساعت 01:05 ب.ظ سهمِ دستانم از تو . حیف! با این که دوستت ن بهار که شانه هایت افتاده و ترکت نمی کند. "فرنگیس شنتیا" از کتاب: اوی من / نشر فصل پنجم / چاپ اول 1396 اشعار فرنگیس شنتیا کتاب اوی من شعر سپید نیما پنج شنبه 23 آذر ماه سال 1396 ساعت 09:04 ق.ظ دل من در

اسامی بازیگران نرگس

شهاب حسینی

خبرهای جدید

این فیلم سال گذشته در حوالی کرج جلوی دوربین رفته است و جز آخرین پروژه های شهاب حسینی در داخل ایران قبل از فعالیت های جدید این روزهایش می باشد. حسینی چند سالی است که در جهت حمایت از فیلمسازان جوان در برخی آثار به ایفای نقش،سرمایه گذاری و تهیه کنندگی پرداخته است؛وی پیش از این در سال ۱۳۹۴ مجموعه بیا با من که شامل سه فیلم کوتاه به کارگردانی خودش،علیرضا نسایی و سینا آدین در نمایش خانگی منتشر نموده و فیلم چهارشنبه به کارگردانی سروش محمدزاده نیز علی رغم داشتن پروانه نمایش ویدیویی بعد از اکران در گروه هنر و تجربه وارد نمایش خانگی گردیده است / 22 آذر 98

تاریخ اکران

این فیلم در مدیوم سینمایی نبوده و به همین خاطر هیچ گاه اکران نشد

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی

به زودی

.

فیلم نرگس - Narges Film سال ساخت: 1398 | پخش: ? | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: شهاب حسینی | نویسنده و کارگردان: پیام اسکندری

دانلود فیلم نرگس

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

فیلم ,دانلود ,نرگس ,جدید ,سال ,حسینی ,دانلود فیلم ,فیلم جدید ,فیلم نرگس ,شهاب حسینی ,پیام اسکندری ,پیام اسکندری دانلود ,خرید اشتراک ویژهدانلود ,لینک مستقیم رایگان ,فیلم جدیدنرگس محصول

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سانگ هیتس Tv2Us حس خوش آشنایی مطالب اینترنتی معرفی کالا فروشگاهی دانلود فیلم بزرگسالان hamechidan113 رسانه فیلم برتر daryacomputeres بروز