دانلود رایگان فیلمجهان با من برقص محصول 1399 اثری از سروش صحت,دانلود رایگان فیلم جهان با من برقص با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k,دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی جهان با من برقص جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود رایگان فیلم

فیلم جهان با من برقص

دانلود رایگان فیلمجهان با من برقص محصول 1399 اثری از سروش صحت,دانلود رایگان فیلم جهان با من برقص با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k,دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی جهان با من برقص جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود رایگان فیلم

فیلم جهان با من برقص

دانلود فیلم جهان با من برقص

م به زمستان های تازه ای که از راه می رسند عادت خواهی کرد. به لبخند همسایه ات، موشی که در دیوار خانه ات لانه کرده، پس از من به عطر تمام نی که همبسترت می شوند عادت خواهی کرد. کافی است برف ببارد و تو چتری در دست داشته باعطر موهایی که استنشاق. از لمس دست هات، میان دستانم چندتشعار ابوسعید ابوالخیر

اسامی بازیگران جهان با من برقص

علی مصفا, جواد عزتی, هانیه توسلی, پژمان جمشیدی, سیاوش چراغی پور، کاظم سیاحی، مهراب قاسمخانی، رامین صدیقی، بهار کاتوزی، پاوان افسر، شیوا بلوچی، مهیار پوربابایی

خلاصه داستان جهان با من برقص:

جهانگیر (علی مصفا) که خود را در ماه های پایانی عمرش می بیند، برای زندگی سالم تر، ویلایی در شمال کشور را برای اقامت انتخاب کرده است. یکی از دوستان جهانگیر (کاظم سیاحی پور) از همین فرصت استفاده کرده و تمام دوستان قدیمی خود و جهان را برای گذراندن تعطیلاتی با او به این ویلا دعوت می کند. با گذشت زمان، همه این دوستان به نوبت سر می رسند و با موضوع مرگ جهانگیر روبرو می شوند؛ موضوعی که تاثیر مهمی روی زندگی هر کدام از این شخصیت ها می گذارد.

خبرهای جدید ازجهان با من برقص

دوستان جهانگیر برای آخرین تولد او دورهم جمع شدند و همین مساله باعث می شود تا آنها درباره زندگی و خودشان فکر کنند. .

جوایز و افتخارات

سیمرغ سیمین بهترین کارگردانی (سروش صحت) در سی وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر - ۱۳۹۸

دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد (علی مصفا) در سی وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر - ۱۳۹۸

<<جهان با من برقص>> در نخستین نمایش بین المللی در بخش مسابقه فیلم های اول جشنواره بین المللی فیلم شب های سیاه تالین به روی پرده رفت و مورد تحسین قرار گرفت. آذر 98

تاریخ اکران فیلم جهان با من برقص

آذر ماه 98

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی

.

جهان با من برقصفیلمی به کارگردانی سروش صحت، نویسندگی سروش صحت، ایمان صفایی و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان تولید سال ۱۳۹۷ است.

.

فیلم جهان با من برقص - Ba Man Beraghs Film سال ساخت: 1397 | پخش: ? | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: محمدرضا تخت کشیان | نویسنده و کارگردان: سروش صحت

دانلود فیلم جهان با من برقص

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

فیلم ,برقص ,جهان ,دانلود ,رایگان ,سروش ,با من ,من برقص ,جهان با ,رایگان فیلم ,فیلم جهان ,وهفتمین جشنواره جهانی ,اشتراک ویژهدانلود رایگان ,خرید اشتراک ویژهدانلود ,فیلم سینمایی ایرانی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پایگاه قرآنی رسالت نکس وان موزیک وبلاگ تخصصی تکنولوژی و موبایل ایران و جهان جویابیست توپخانه خراسان گروه برنامه نویسی آژمان pikasobgrafik مهارت های زندگی wetalk-learningtips کاکتوس پیر