دانلود کامل فیلمتپلی و من محصول 1398 اثری ازحسین قناعت,دانلود کامل فیلم تپلی و من با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k,دانلود کامل فیلم سینمایی ایرانی تپلی و من جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود کامل فیلم

فیلم تپلی و من

دانلود کامل فیلمتپلی و من محصول 1398 اثری ازحسین قناعت,دانلود کامل فیلمتپلی و من با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k,دانلود کامل فیلمسینمایی ایرانی تپلی و من جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود کامل فیلم

فیلم تپلی و من

دانلود فیلم تپلی و من

بزن 1 غم نام های بسیاری دارد مرا ببخش که غمگینم و به هر نامی که صدایم می زنی گریه ام می گیرد! با من حرف بزن صدایت هم نوایی تمام سازهاست کودکان هنوز در گلویت می رقصند و چیزی از جنگ نمی دانند. مرا ببخش که خوشبخت نیستم و نمی توانم از جهان تنها به عکس های زیبایی که برایم فرستادی دل خوش کنم

اسامی بازیگران تپلی و من

حسن معجونی، میترا حجار، یوسف تیموری، سیروس گرجستانی، نادر سلیمانی و رامین ناصرنصیر

خلاصه داستان تپلی و من:

زندگی رامین ، فیلمنامه نویس ۴۰ ساله تنها و ناموفق با ورود پسری ۸ ساله به نام تپلی دگرگون می شود. چهره تپلی اما برای مرد بیش از حد آشناست.

خبرهای جدید ازتپلی و من

تم خانوادگی و کودکانه با درون مایه ای شاد و در عین حال علمی و روانشناسانه دارد که در این بین به یک سری از اختلالات شخصیتی بسیار مهم که در جامعه کنونی به ویژه بین نوجوان ها رواج دارد پرداخته شده است. با همه این ها در این فیلم کوشش بر این وبده که افزون بر وجود جذابیت برای کودکان و نوجوانان ، حرف هایی با پدر و مادرها و بزرگسالان نیز داشته باشد. فضای این فیلم نیز کاملا در راستای فیلم های پیشین حسین قناعت می باشد:

دانلود فیلم قهرمانان کوچک,دانلود فیلم و پری 1,دانلود فیلم و پری 2,دانلود فیلم لازانیا

تاریخ اکران فیلم تپلی و من

2 امرداد 98

آمار فروش در سینماها

1.2 میلیارد تومان (تا تاریخ 1 شهریور 98)

زمان پخش در شبکه نمایش خانگیزمستان 98

تپلی و منفیلمی به کارگردانی و نویسندگی حامد محمدی و تهیه کنندگی حمید پنداشته محصول ۱۳۹۷ است. فیلم تپلی و من در کشورهای کامبوج، تایلند و ایران فیلمبرداری شده است. این فیلم در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ در سینماهای ایران اکران شده است.

.

فیلم تپلی و من - Topoli Va Man Film نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: حسین قناعت سال ساخت: 1397 | پخش: ? | پخش کننده: کول دانلود

دانلود فیلم تپلی و من

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

فیلم ,دانلود ,تپلی ,کامل ,قناعت ,محصول ,و من ,تپلی و ,دانلود کامل ,فیلم تپلی ,دانلود فیلم ,خرید اشتراک ویژهدانلود ,لینک مستقیم رایگان ,ازحسین قناعت دانلود ,اثری ازحسین قناعت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

زندگی زیبای رهبری frectalyshonar سرندیپ تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دانلود فیلم و سریال دانلود رایگان موزیک مرجع تخصصی دانلود فیلم ایرانی و خارجی tabiatekuhsar انجمن عاشقان اهل بیت frectalopt