دانلود رایگان فیلم چند می گیری گریه کنی 1 محصول 1399 اثری از شاهد احمدلو, دانلود رایگان فیلم چند می گیری گریه کنی 1 با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k,دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی چند می گیری گریه کنی 1 جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود رایگان فیلم

فیلم چند می گیری گریه کنی 1

دانلود رایگان فیلمچند می گیری گریه کنی 1 محصول 1399 اثری از شاهد احمدلو,دانلود رایگان فیلمچند می گیری گریه کنی 1 با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k,دانلود رایگان فیلمسینمایی ایرانی چند می گیری گریه کنی 1 جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود رایگان فیلم

فیلم چند می گیری گریه کنی 1

دانلود فیلم چند می گیری گریه کنی 1

ثانیه در حال نبردم تو دور شدی از منو با اینهمه یک عمر من غیر تو حتی به کسی فکر نکردم "روزبه بمانی" متن کامل شعر: من با همه ی درد جهان ساختم اما با درد تو هر ثانیه در حال نبردم تو دور شدی از منو با اینهمه یک عمر من غیر تو حتی به کسی فکر نکردم من خسته ام از اینهمه تاوان جدایی ای بی خبر از حال من امروز کجایی من صبر نکردم که به این روز بیوفتم انقدر نگو صبر کنم تا تو بیایی ای دوست کجایی انقدر که راحت به خودم سخت گرفتم از عشق شده باور من درد کشیدن میرم همه آینده ی من خاک شد از تو با خاطره های تو چه باید بکنم من من خسته ام

بازیگرانفیلمچند می گیری گریه کنی 1:

منوچهر نوذری , حمید لولایی ,نیکو خردمند ,ابوالفضل پورعرب ,الناز شاکردوست ,شهرام حقیقت دوست ,حسین عابدینی ,محبوبه بیات ,محمود بهرامی ,کریم اکبری مبارکه ,هومن حاجی عبداللهی ,گیتی معینی ,آناهیتا همتی ,ژانت وسکانیان

خلاصه داستان چند می گیری گریه کنی 1:

احد (شهرام حقیقت دوست)، جوان شهرستانی پس از تجربه ناکام جیب بری در بهشت زهرا با دوست جیب برش ناصر (ابوالفضل پورعرب) به شغل اصلی اش یعنی کارگری ساختمان برمی گردد. رضا شایسته (منوچهر نوذری) پیرمردی که به تازگی از خارج برگشته، به علت بیماری می خواهد قبل از مرگ مقبره خانوادگی اش را تعمیر کند. احد کار تعمیرات مقبره را آغاز می کند و متوجه می شود که شایسته مردی پولدار و تنهاست. احد، ناصر را فرا می خواند و ناصر که زنی پا به ماه دارد، موقعیت را برای سرکیسه کردن شایسته مناسب می یابد.

چند می گیری گریه کنیفیلمی کمدی به نویسندگی محسن تنابنده و حسن وارسته و کارگردانی شاهد احمدلو و تولید سال ۱۳۸۴ می باشد. این فیلم دیپلم افتخار هیئت داوران بیست و چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر را به دست آورد.

.

فیلم چند می گیری گریه کنی 1 Chand Migiri Gerye Koni سال ساخت : 1384 | پخش : 85 | پخش کننده :کول دانلود نویسنده: محسن تنابنده |تهیه کننده: ؟ | کارگردان:شاهد احمدلو

دانلود چند می گیری گریه کنی 1

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

گیری ,کنی ,دانلود ,فیلم ,رایگان ,تو ,می گیری ,گیری گریه ,کنی 1 ,گریه کنی ,چند می ,شاهد احمدلو دانلود ,دانلود رایگان فیلمچند ,اشتراک ویژهدانلود رایگان ,خرید اشتراک ویژهدانلود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ تک ستاره پاپ شادمهر عقیلی (سلطان پاپ) اخبار روز دنیای فیلم بازار آذربایجان دختر عشق sharp-agency دانلود سریال ویچر سایت پیش بینی قیمت دلار فایل 200 nahal5 ویپ