دانلود رایگان فیلمخط استوا محصول 1399 اثری از اصغر نعیمى,دانلود رایگان فیلم خط استوا با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k,دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی خط استوا جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود رایگان فیلم

فیلم خط استوا

دانلود رایگان فیلمخط استوا محصول 1399 اثری از اصغر نعیمى,دانلود رایگان فیلمخط استوا با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k,دانلود رایگان فیلمسینمایی ایرانی خط استوا جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود رایگان فیلم

فیلم خط استوا

دانلود فیلم خط استوا

که دست بر پیراهنم می ساید ترس قطره اشکی ست که نمی ریزد قصه ی گندم به تکرار نان می رسد قصه ی آدم به پایان مرگ. "روشنک آرامش" اشعار روشنک آرامش نیما دوشنبه 22 خرداد ماه سال 1396 ساعت 05:38 ب.ظ به من زنگ نزن به من زنگ نزن به دیدنم بیا ای دستان تو تکثیر شود خنده هایت به بهار و لب تو شاخ نبات در کنارت چه بعید است، کسی پیر شود پیش آن لشکر چشمان تو تسلیم و گمم کو سپاهی که در این مهلکه درگیر شود؟ من صدایت زدم و چهره ز من گرداندی حق این

اسامی بازیگران خط استوا

فرهاد اصلانى, سیامک انصارى, آزاده صمدى

خلاصه داستان خط استوا:

فرهاد اصلانى و سیامک انصارى در این فیلم نقش رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال را بازى میکنند که قبل از اجلاس afc که در کوالالامپور برگزار می شود ،سفرى غیر رسمى به اندونزى می کنند تا با زیدان که همراه خانواده براى استراحت به بالى رفته قراردادى محرمانه امضا کنند ؛ اما کودتا در اندونزى همه چیز را به هم می ریزد و.
خبرهای جدید ازخط استوا

تا کنون دو بازیگر اصلى این فیلم انتخاب شدند و بازیگران مطرح دیگرى نیز طى روزهاى آینده به فهرست بازیگران اضافه میشوند تا این فیلم مقابل دوربین رود. فیلمنامه <<خط استوا>> توسط محمد رضا آریان نوشته شده حمید پنداشته تهیه کننده و احسان ظلى پور مجرى طرح این فیلم هستند. / 6 اردیبهشت 98

پایان فیلمبرداری خط استوا در اندونزى. / 10 تیر 98

.

فیلم خط استوا - Khate Ostava Film سال ساخت: 1397 | پخش: ? | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: حمید پنداشته | نویسنده: محمد رضا آریان | کارگردان: اصغر نعیمى

دانلود فیلم خط استوا

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

استوا ,فیلم ,خط ,دانلود ,رایگان ,| ,خط استوا ,دانلود رایگان ,رایگان فیلم ,فیلم خط ,این فیلم ,دانلود رایگان فیلمخط ,اصغر نعیمى دانلود ,رایگان فیلمخط استوا ,استوا فرهاد اصلانى

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

allaboutapple کودک و چالش های آن jouybareravan darbareinstagram seowebmaster 1039264 فروشگاه اینترنتی اشراق عقل سرخ نمایندگی پخش و فروش تنباکو های النخل الفاخر مزایا معماری برتر