دانلود کامل فیلممنطقه پرواز ممنوع محصول 1399 اثری از امیر داسارگر,دانلود کامل فیلممنطقه پرواز ممنوع با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k,دانلود کامل فیلمسینمایی ایرانی منطقه پرواز ممنوع جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود کامل فیلم

فیلم منطقه پرواز ممنوع

دانلود کامل فیلممنطقه پرواز ممنوع محصول 1399 اثری از امیر داسارگر,دانلود کامل فیلممنطقه پرواز ممنوع با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k,دانلود کامل فیلمسینمایی ایرانی منطقه پرواز ممنوع جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود کامل فیلم

فیلم منطقه پرواز ممنوع

دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع

و تا خانه همه ی آهنگ هایش را با صدای بلند برایت م داری همه غم ها بزداید "سعدی" بخت بازآید از آن در که یکی چون تو درآید روی میمون تو دیدن درِ دولت بگشاید صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزا های مادر که هر بار گریه کردم لرزید. دیگر چه فرقی می کند ی خواندم و تو هم الکی از rlm;صدای من تعریف می کردی و من هم ذوق مرگ می شدم

اسامی بازیگران منطقه پرواز ممنوعهادی حجازی فر, بهار نوحیان, محمد فیلی، متین پاکزاد، متین کرمانی، علیرضا اکبری، علی ذکریایی، زین العابدین تقی پور

خلاصه داستان منطقه پرواز ممنوع:یک سینمایی هیجانی در شرح زندگی ماجراجویانه سه نوجوان است، این سه در زمانی که سرگرم آماده سازی خود برای شرکت در یک مسابقه ساخت پهپاد هستند، با دیدن یک یوزپلنگ در نزدکی خانه شان، ناخواسته وارد یک سری داستان های تماشایی و مهیج می شوند.

خبرهای جدیددر خلال جشنواره جهانی 33 فیلم های کودک و نوجوان که در شهر اصفهان برگزار شد این فیلم وانست جایزه پرمخاطب ترین فیلم و همچنین پروانه زرین بهترین بازیگری را برباید.

تاریخ اکران15 آبان 98

آمار فروش5.5 میلیارد تومان (تا تاریخ 23 دی ماه 98)

زمان پخش در شبکه نمایش خانگیمعمولا 4 تا 6 ماه پس از اکران عمومی در سینماها

منطقه پرواز ممنوعیک فیلم در ژانر کودک و نوجوان ایرانی به نویسندگی و کارگردانی امیر داسارگر و تهیه کنندگی حامد با مروت نژاد است.

.

منطقه پرواز ممنوع Mantaghe Parvaz Mamnoo سال ساخت: 1398 | پخش: ? | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: حامد بامروت نژاد | نویسنده و کارگردان: امیر داسارگر

دانلود منطقه پرواز ممنوع

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

ممنوع ,دانلود ,منطقه ,کامل ,فیلم ,تو ,پرواز ممنوع ,منطقه پرواز ,دانلود کامل ,امیر داسارگر ,کامل فیلممنطقه ,منطقه پرواز ممنوع ,فیلممنطقه پرواز ممنوع ,کامل فیلممنطقه پرواز ,امیر داسارگر دانلود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

wecant دانلود گلچین اهنگ های جدید سال 2021 - 1400 | تلاش موزیک dechamrok طنز و سرگرمی زومتک همه چی موجوده دنیای تکنولوژی و هوش مصنوعی cfdgroup سامی یوسفی گلعذانی