دانلود فیلم تومان از نماشا محصول 1399 اثری از مرتضا فرشباف, دانلود فیلم توماناز نماشا با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی توماناز نماشا جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهاز نماشا

فیلم تومان

دانلود فیلم توماناز نماشامحصول 1399 اثری از مرتضا فرشباف, دانلود فیلم توماناز نماشابا لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی توماناز نماشاجدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهاز نماشا

فیلم تومان

دانلود فیلم تومان

از کتاب: اشعار مصطفی زاهدی در آن هست کنم می شود چشم ببندی و مرد دنیا هستم؟ و من که با تو تا بدین درجه از بزرگی رسیده ام، چرا مغرور نباشم؟ من غرور مطلقم! آیدا! و افتخار من این است که بنده ی تو باشم. . اول تیر ماه چهل و یک شش صبح از نامه های "احمد شاملو" به آیدا کتاب: مثل خون در رگ های من اشعار احمد شاملو نامه های احمد شاملو به آیدا کتاب

اسامی بازیگران تومانمیرسعید مولویان, مجتبی پیرزاده, ایمان صیاد برهانی, حامد نجابت, پردیس ه

خلاصه داستان تومان:داستان این فیلم درباره فردی است که از راه قمار اسب و فوتبال تلاش می کند یک شبه طبقه اجتماعی خود را تغییر دهد.

خبرهای جدیداین فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین دورهجشنواره فیلم فجر 98حضور دارد. / 10 بهمن 98

جوایز و افتخارات- برنده بهترین فیلمبرداری (مرتضی نجفی)- نامزد بهترین کارگردانی (مرتضی فرشباف)- نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد (میرسعید مولویان)- نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (مجتبی پیرزاده)- نامزد بهترین صدابردار و صداگذار (رشید دانشمند و امین شریفی)

تومانفیلمیبه کارگردانی و نویسندگی مرتضی فرشباف و تهیه کنندگی سعید سعدی محصول سال ۱۳۹۷ است. این فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

فیلم تومان - Tooman Film سال ساخت: 1398 | پخش: ؟ | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: سعید سعدی | نویسنده و کارگردان: مرتضا فرشباف

.

دانلود فیلم تومان

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

فیلم ,دانلود ,نماشا ,تومان ,توماناز ,فرشباف ,دانلود فیلم ,فیلم تومان ,نامزد بهترین ,فرشباف دانلود ,فیلم توماناز ,مرتضا فرشباف دانلود ,ویژهاز نماشا دانلود ,نامزد بهترین بازیگر ,اشتراک ویژهاز نماشا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ خبری سهند کتاب های رایگان رشته کامپیوتر امام جمعه شهر باغستان ارزانی دانلود رایگان نرم افزار،برنامه اندروید،تحقیق و مقاله، کانال تلگرام، دانلود فیلم،دانلود برنامه،مطالب علمی آموزشی، فال و طالع بینی یور دانلود دوربین مداربسته / مقالات دوربین مداربسته و نصب دوربین مداربسته دانلود فایل های کمیاب shamss طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد