دانلود فیلم قصیده گاو سفیدبدون سانسور محصول 1399 اثری ازبهتاش صناعی ها, دانلود فیلم قصیده گاو سفیدبدون سانسور با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی قصیده گاو سفیدبدون سانسور جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهبدون سانسور

فیلم قصیده گاو سفید

دانلود فیلم قصیده گاو سفیدبدون سانسورمحصول 1399 اثری ازبهتاش صناعی ها, دانلود فیلم قصیده گاو سفیدبدون سانسوربا لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی قصیده گاو سفیدبدون سانسورجدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهبدون سانسور

فیلم قصیده گاو سفید

دانلود فیلم قصیده گاو سفید

نگاهم نکنی من خجالت نکشم آنچه نبایست کنما ساعت 11: می کسی می شنوی روی تو را کاشکی می دیدم. شانه بالازدنت را، -بی قید - و تکان دادن دستت که، - مهم نیست آیدا - 7 آیدا! عشق و شعر و امید و نشاط و سرود زندگی من! آیدای من! آیدای یگانه، آیدای بی همتای من! نه تنها هیچ چیز نمی تواند میان ما جدایی بیفکند، بلکه هیچ چیز نخوا

اسامی بازیگران قصیده گاو سفیدمریم مقدم, علیرضا ثانی فر, پوریا رحیمی سام, آوین پوررئوفی

خلاصه داستان قصیده گاو سفید:روایتگر داستان زنی به نام مینا است که همسرش به واسطه صدور حکم اشتباه قصاص، اعدام شده است و وی اکنون پس از آگاهی از این موضوع، سودای دادخواهی و استیفای حقوق از دست رفته خود و همسرش را از قوه قضاییه کشور در سر دارد.

خبرهای جدیداین فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین دورهجشنواره فیلم فجر 98حضور دارد. / 15 بهمن 98

قصیده گاو سفیدفیلمیبه کارگردانی بهتاش صناعی ها و تهیه کنندگی غلامرضا محصول سال ۱۳۹۸ است. این فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

فیلم قصیده گاو سفید - Ghaside Gave sefid Film سال ساخت: 1398 | پخش: ? | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: غلامرضا | نویسنده و کارگردان: بهتاش صناعی ها

.

دانلود فیلم قصیده گاو سفید

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

فیلم ,گاو ,قصیده ,دانلود ,سانسور ,سفیدبدون ,قصیده گاو ,دانلود فیلم ,فیلم قصیده ,گاو سفیدبدون ,گاو سفید ,اشتراک ویژهبدون سانسور ,ویژهبدون سانسور دانلود ,خرید اشتراک ویژهبدون ,سینمایی ایرانی قصیده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

حراج اینترنتی محصولات وب سایت رسمی سیاوش خیرابی اَبْـ ـریــشَــمْـــ قاليشويي فارسي وبلاگ تخصصی برنامه نویسی و سئو World of Apps تحقیقات یک دختر دانشجو بیدارخواب سایت رسمی سیبمو فایل نقد فیلم