دانلودرایگان فیلم دریاچه ارواح محصول 1399 اثری از رضا جعفری جوزانی, دانلودرایگان فیلم دریاچه ارواح با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلودرایگان فیلم سینمایی ایرانی دریاچه ارواح جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود رایگان فیلم

دانلود فیلم دریاچه ارواح

دانلودرایگانفیلم دریاچه ارواح محصول 1399 اثری از رضا جعفری جوزانی, دانلودرایگانفیلم دریاچه ارواح با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلودرایگانفیلم سینمایی ایرانی دریاچه ارواح جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلودرایگان فیلم

دانلود فیلم دریاچه ارواح

دانلود فیلم دریاچه ارواح

خواب باشی بعد من درچشم های تو نگاه می کردم وُ خودم را می دیدم می خواستم وقتی بیایی هوا خوب باشد شب اگر بود ماه داشته باشد _آن هم قشنگ وَ روز اگر بود، روزیش هم، همراهِ خودش بود وُ آفتابَ ش ناز تابیده بود وقتی می آمدی دلم می خواست بهار شده باشد یا پاییز یا زمستان یا هرچی! وقتی می آمدی دلم می خواست بیایی. "افشین صالحی" ی از سهراب

اسامی بازیگران دریاچه ارواح

مریم اکبری، ایده ابوطالبی ، مهرنوش الله دادزاده، حسام بنی اقبال ، پگاه حمیدی فر ، رضا خیاطی ، رضازارعی، نازنین علیدوست ،امیرحسین کامجو ، رضا مازندرانی ، پویا نیک پور، هادی یاس

خلاصه داستان دریاچه ارواح:

این فیلم در ژانر هیجان و وحشت بوده و در عین حال برگرفته از شعرهای مولانا است. داستان فیلم سرگذشت چند جوان محقق است که برای پیدا کردن راز ldquo;دریاچه ارواحrdquo; به آن جا سفر میکنند. آن ها در جنگل ارواح به مخمصه خورده و اتفاق هایی بسیار هولناک برای شان رقم می خورد.

تاریخ اکران

این فیلم به زودی اکران آنلاین خواهد شد!

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی

معمولا 4 تا 6 ماه پس از اکران عمومی در سینماها

دریاچه ارواح - Daryache Arvah تهیه کننده: ؟ | نویسنده و کارگردان: رضا جعفری جوزانی سال ساخت: 1398 | پخش: ؟ | پخش کننده: کول دانلود

.

فیلم دریاچه ارواح

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

ارواح ,دریاچه ,فیلم ,، ,رضا ,دانلودرایگان ,دریاچه ارواح ,فیلم دریاچه ,دانلودرایگان فیلم ,رضا جعفری ,جعفری جوزانی ,فیلم دریاچه ارواح ,دانلودرایگانفیلم دریاچه ارواح ,ایرانی دریاچه ارواح ,سینمایی ایرانی دریاچه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

jadidnews پرورش افکار و قانون جذب فروشگاه بزرگ احسان -فروش انواع لوازم در سراسر ایران تاریخ اسلام و معاصر ایران و جهان هرچی بخای در کنار ما بدست میاری،حاجی دانلوووودررر دانلود آهنگ جدید بهداشت ایرانی کرافت پخش پلاستيک و اسباب بازي بلاگ