دانلود فیلم حمال طلااز نماشا محصول 1399 اثری از تورج اصلانی, دانلود فیلم حمال طلااز نماشا با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی حمال طلااز نماشا جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهاز نماشا

دانلود فیلم حمال طلا

دانلود فیلم حمال طلااز نماشامحصول 1399 اثری از تورج اصلانی, دانلود فیلم حمال طلااز نماشابا لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی حمال طلااز نماشاجدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهاز نماشا

دانلود فیلم حمال طلا

دانلود فیلم حمال طلا

محتاج من بگو چگونه حرف رفتن می زنی وقتی با خبری که شبها برادران وزارت عشق با صدای من به خواب می روند آنهنگام که باتو عاشقانه ی فروغ می خوانم اصلا فکرت چگونه به رفتن است وقتی از گامهامان در مسیر ترقی خواهی،باخبری زمانیکه میدانی در این خاک ماندن هر سال پانصدوچهل هزار تومان از پولهای مسروقه ات را باز میگرداند و یا شجاعت بازخرید اوراق مشارکت دولتی و خرید دلار مشتی اساسی است بر پالان خر معشوق من ما در این مسیر تنها

اسامی بازیگران حمال طلاپیام احمدنیا, سعید آقاخانی, نادر فلاح, امید , ژاله صامتی, حسن زاهدی, علیرضا مهران, لطف الله سیفی

خلاصه داستان حمال طلا:رضا، حمال طلا است. شغلش رساندن طلا و جواهرات از کارگاه به مغازه است. یک روز در مسیر از او ی می شود و او باید غرامت بپردازد.

تاریخ اکران19 امرداد 99 (اکران آنلاین)

زمان پخش در شبکه نمایش خانگیمهرماه 99

حمال طلابا نام قبلی حباب زر دومین فیلم به کارگردانی و نویسندگی تورج اصلانی و به تهیه کنندگی منصور سهراب پور محصول سال ۱۳۹۷ می باشد.

فیلم حمال طلا - Hamale Tala Film سال ساخت: 1399 | پخش: 99 | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: منصور سهراب پور | نویسنده و کارگردان: تورج اصلانی

.

فیلم حمال طلا

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

حمال ,فیلم ,دانلود ,طلا ,نماشا ,طلااز ,فیلم حمال ,دانلود فیلم ,حمال طلا ,حمال طلااز ,تورج اصلانی ,حمال طلااز نماشا ,اشتراک ویژهاز نماشا ,ویژهاز نماشا دانلود ,خرید اشتراک ویژهاز

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی tanhaeeia دانلود قسمت 10 سریال می خواهم زنده بمانم guitarsara1 تنهایی دو نفره کرال مووی کانون نهج البلاغه انجمن نمایش بخش اوز تسا مووی کار با autoplay