دانلود سریال خوب بد جلف رادیواکتیو قسمت آخر رایگان و کامل اثری از پیمان قاسم خانی, دانلود قسمت 13 سریال خوب بد جلف رادیواکتیورایگان و کامل پخش شده 3 اردیبهشت 1400 ساعت 8 صبح با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری فول اچ دی, دانلود اپیزود سیزدهم از سریال نمایش خانگی ایرانی خوب بد جلف رادیواکتیورایگان و کامل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهرایگان و کامل

سریال خوب بد جلف

دانلود سریال خوب بد جلف رادیواکتیو قسمت آخررایگان و کاملاثری از پیمان قاسم خانی, دانلود قسمت 13 سریال خوب بد جلف رادیواکتیورایگان و کاملپخش شده 3 اردیبهشت 1400 ساعت 8 صبح با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری فول اچ دی, دانلود اپیزود سیزدهم از سریال نمایش خانگی ایرانی خوب بد جلف رادیواکتیورایگان و کاملجدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهرایگان و کامل

سریال خوب بد جلف

دانلود سریال خوب بد جلف

نیما دوشنبه 21 اردیبهشت ماه سال 1394 ساعت 09:38 ق.ظ قایقت می شوم قایقت می ش47 ب.ظ ده شعر از محسن حسینخانی 1) به تو نزدیکم چون تنی به چاقو چون درختی دست نخورده به یادگاری قلبی در من است که فقط ق.ظ وه که جدا نمی شود نقش تو از خیال من وه که جدا نمی شود نقش تو از خیال من تا چه شود به عاقبت در طلب تو حال من ناله زیر و زار من زارترست هر زمان بس که به هجر می دهد عشق تو گوشمال من نور ستارگان ستد روی چو آفتاب تو دست نمای خلق شد قامت چون هلال من پرتو نور روی

اسامی بازیگرانآناهیتا درگاهی , امیر مهدی ژوله , پژمان جمشیدی , حامد کمیلی , سام درخشانی , گوهر خیراندیش , محمد بحرانی

خلاصه داستانجاسوسان ارتش سری متوجه شده اند که پژمان و سام در یک قطار در حال حرکت به سمت تبریز هستند. آن ها در حال تلاش برای رسیدن به قطار و ایستگاهی هستند که قرار است قطار در آن توقف داشته باشد . جنگ قدرت در میان چچنی ها و برخورد پژمان و سام در قطار با یک آشنای غیرمنتظره روزنه امیدی به آن ها می دهد که از دست گروه تروریستی نجات یابند.

زمان پخش قسمت 13 خوب بد جلف رادیواکتیو3 اردیبهشت 1400

خوب بد جلف: رادیو اکتیونام مجموعه نمایشی به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن چگینی محصول سال ۱۳۹۹ است که به صورت اختصاصی توسط شبکه نمایش خانگی پخش می شود؛ این سریال دنباله فیلم سینمایی خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری است که از ۱۰ بهمن ماه توزیع می شود.

همینک در انتهای پست وبلاگ ما لینک دانلود قسمت 13 از سریال جذاب و تماشایی خوب بد جلف را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

سریال خوب بد جلف - Khub Bad Jelf Series سال ساخت: 1399 | پخش: 99 | پخش کننده: کول دانلود نویسنده: مهراب قاسم خانی | تهیه کننده: محسن چگینی | کارگردان: پیمان قاسم خانی

قسمت 13 خوب بد جلف

دانلود قسمت 13 خوب بد جلف

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

جلف ,سریال ,دانلود ,قسمت ,تو ,کامل ,خوب بد ,بد جلف ,سریال خوب ,و کامل ,قسمت 13 ,کامل دانلود سریال ,خرید اشتراک ویژهرایگان ,نمایش خانگی ایرانی ,سریال نمایش خانگی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

fara-technology اطلاعات عمومی سالم زیبا ایکس دانلود scholarchipforiranians وبلاگ اختصاصي روستاي بنار آب شيرين جانا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. سیلور مووی- دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارحی جدید شهدا گنج های ماندگار Ž