دانلود رایگانسریال زخم کاری قسمت 10 اثری از محمدحسین مهدویان,دانلود رایگان قسمت دهم سریال زخم کاری پخش شده 15 امرداد 1400 با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری فول اچ دی,دانلود رایگان اپیزود دهم سریال نمایش خانگی ایرانی زخم کاری جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود رایگان

دانلود سریال زخم کاری

دانلود رایگانسریال زخم کاری قسمت 10 اثری از محمدحسین مهدویان,دانلود رایگانقسمت دهم سریال زخم کاری پخش شده 15 امرداد 1400 با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری فول اچ دی,دانلود رایگاناپیزود دهم سریال نمایش خانگی ایرانی زخم کاری جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژهدانلود رایگان

دانلود سریال زخم کاری

دانلود کامل سریال زخم کاری

عشق به شکل پرواز پرنده ست عشق به شکل پرواز پرنده ست عشق خواب یک آهوی رمنده ست من زائری تشنه زیر باران عشق چشمه آبی اما کشنده ست نیما چهارشنبه 12 خرداد ماه سال 1400 ساعت 04:45 ب.ظ صبر پرید از دلم - مولانا صبر پرید از دلم عقل گریخت از سرم تا به کجا کشد مرا مستی بی امان تو "مولانا" اشعار مولوی بهترین اشعار مولوی نیما دوشنبه 3 خرداد ماه سال 1400 ساعت 03:39 ب.ظ آن شب که دهی نور - مولانا آن شب که دهی نور چو مه تا به سحرگاه من .

اسامی بازیگرانجواد عزتی , رعنا آزادی ور , الهه حصاری , هانیه توسلی , سعید چنگیزیان، عباس جمشیدی فر، مهدی زمین پرداز، امیرحسین هاشمی، کاظم هژیر آزاد، منو چهر علیپور، مه لقا باقری، مایده تهماسبی , سیاوش تهمورث , مرتضا امینی تبار , سارا حاتمی , نیوشا علی پور و مه یاس پازوکی

خلاصه داستان<<من عاشق زمستونای اینجام. قشنگ نیست؟ - قشنگه ولی سختی داره. پنج هزار کیلومتر پرواز می کنن فقط برای این که زنده بمونن. اولش خیلی ترسناکه ولی تهش خونه شونو پیدا می کنن. - اگه به تهش برسن. - بلد باشن می رسن.>>

زمان پخش قسمت دهم زخم کاری15 امرداد ماه 1400

همینک در انتهای پست وبلاگ ما لینک دانلود قسمت دهم از سریال جذاب و تماشایی زخم کاری را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

سریال زخم کاری - Zakhme Kari Serial سال ساخت: 99 | پخش: 1400 | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: محمدرضا تخت کشیان | نویسنده و کارگردان: محمدحسین مهدویان

زخم کاریمجموعهٔ نمایشی به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان، محصول سال ۱۴۰۰ است که به صورت اختصاصی در شبکهٔ نمایش خانگی پخش می شود.این سریال از جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ پخش و سایر قسمت های آن، جمعه هر هفته ساعت ۸ صبح ادامه می یابد.

قسمت دهم سریال زخم کاری

دانلود قسمت دهم سریال زخم کاری

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

زخم ,کاری ,دانلود ,سریال ,دهم ,قسمت ,زخم کاری ,سریال زخم ,دهم سریال ,قسمت دهم ,محمدحسین مهدویان ,اشتراک ویژهدانلود رایگان ,ویژهدانلود رایگان دانلود ,خرید اشتراک ویژهدانلود ,نمایش خانگی ایرانی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ARIANA PLANET روزهای دانشجویی طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد همه چی موجوده CivilEngineeringBlog ویندوز اپ باز ghjkl haftetiir golshanyadis