دانلود سریال خاتون قسمت اول 100%رایگان اثری از تینا پاکروان, دانلود قسمت 1 سریال خاتون 100%رایگان با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, دانلود اپیزود اول از سریال نمایش خانگی ایرانی خاتون 100%رایگان جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه100%رایگان

سریال خاتون

دانلود سریال خاتون قسمت اول100%رایگاناثری از تینا پاکروان, دانلود قسمت 1 سریال خاتون100%رایگانبا لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, دانلود اپیزود اول از سریال نمایش خانگی ایرانی خاتون100%رایگانجدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه100%رایگان

سریال خاتون

دانلود سریال خاتون

منم که دوستت دارم نه مردی که دستش را به نرده ها گرفته نه باران پشت پنجره منم که دوستت دارم و غم بشکه های سنگینی را در دلم جابه جا می کند "غلامرضا بروسان" اشعار غلامرضا بروسان نمی خواهم نگرانت کنم - لیلا کردبچه نمی خواهم نگرانت کنم امّا هنوز زنده ام و این روزها هربار حواسم را پرت کرده ام در خیابان بوق اولین ماشین، عقب عقبم رانده است نمی خواهم نگرانت کنم امّا این شب ها هربارکرده ام . من فرق کرده ام باید باشی.

خلاصه داستان خاتون<<خاتون>> با بازی نگار جواهریان، داستانی زنی از ن این سرزمین را روایت می کند که روزی روزگاری برای زندگی جنگیده اند. تاریخ ایران با همه فراز و فرود هایش در زندگی تک تک ایرانی ها جریان دارد و سریال تاریخی <<خاتون>> هم به داستانی در همین باره پرداخته؛ روایت زیروبم های خانواده ای که اوایل شهریور 1320 قصه شان آغاز شده و در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولاتی می شود.

اسامی بازیگران خاتوناشکان خطیبی , بابک کریمی , بهناز جعفری , بیژن امکانیان , پژمان بازغی , رویا نونهالی , ستاره اسکندری , ستاره پسیانی , سروش صحت , شبنم مقدمی , غزل شاکری , مهران غفوریان , نگار جواهریان , هادی تسلیمی ، مهران مدیری ، پانته آ پناهی ها ، مهدی قربانی ، آیدا ماهیانی ، ،مهتاب ثروتی ، محمد رضا شریفی نیا ، صالح میرزاآقایی ، بانیپال شومون ، داریوش موفق، فرخ نعمتی، مجید نوروزی، علیرضا مهران

زمان پخش قسمت اول خاتوننیمه نخست امرداد ماه 1400

سریال خاتون - Khatoon Serial نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: تینا پاکروان سال ساخت: 99 | پخش: 1400 | پخش کننده: کول دانلودقسمت اول سریال خاتون

قسمت اول سریال خاتون

دانلود فیلم ایرانی راند چهارم

دانلود رایگان سریال قورباغه

دانلود سریال زوج یا فرد کيفيت عالی

دانلود سریال ن.خ نامحدود

دانلود سریال جدید بر سر دوراهی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته کيفيت عالی

دانلود فیلم بازیوو نامحدود

سریال ,، ,خاتون ,دانلود ,قسمت ,اول ,سریال خاتون ,دانلود قسمت ,تینا پاکروان ,قسمت 1 ,خاتون 100%رایگان ,دانلود سریال خاتون ,اشتراک ویژه100%رایگان دانلود ,ویژه100%رایگان دانلود سریال ,خرید اشتراک ویژه100%رایگان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پارسیز موزیک نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. جامع دانش bahar-javid تكرار نیلوفری T-ARA WORLD shoghebaharant khabarbaz پسورد دانشگاه ها برای دانلود مقاله - اکانت دانشگاهی بنیان مرصوص